Racjonalna dieta to sposób życia i klucz do zdrowia oraz długowieczności. Odpowiednio skomponowany jadłospis pozwoli Ci nie tylko schudnąć, ale i zadbać o swoje zdrowie. Działa profilaktycznie, prozdrowotnie, dodając energii na co dzień. W naszym Centrum Dietetyki odchudzamy i zmieniamy nawyki żywieniowe dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Układamy diety odchudzające, dla  przyszłych mam i osób, które chcą nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych. Oferujemy dokładnie zbilansowane programy żywieniowe dopasowane indywidualnie do każdej osoby. 

Nasza dieta jest skuteczna zdrowa i realna w realizacji. Jadłospisy, które proponujemy są atrakcyjne, urozmaicone i proste w wykonaniu. Po zakończeniu kuracji każdy będzie potrafił samodzielnie kontynuować swój plan żywieniowy, gdyż stanie się on nieodłączną częścią, a zarazem i stylem życia. Celem Centrum  jest promocja zasad zdrowego żywienia i edukacja prozdrowotna. Układając indywidualne jadłospisy kierujemy się zasadami zgodnymi z przesłankami Instytutu Żywności i Żywienia. 

mgr Anna Sakson

właścicielka; absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Promocja Zdrowia oraz kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe „Żywość, Żywienie a Zdrowie” na kierunku „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka w Instytucie Żywności i Żywienia im. Prof. dr med. Aleksandra Szczygła w Warszawie.

Masz pytanie? Napisz: anna.sakson@anmacentrum.pl

mgr inż. Matylda Araszkiewicz

właścicielka; absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności na Politechnice Łódzkiej, specjalność Biotechnologia Żywności. Ukończyła studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie o tematyce: „Poradnictwo dietetyczne - postępy w żywieniu człowieka” oraz kursy, dotyczące dietetyki.

Masz pytanie? Napisz: matylda.araszkiewicz@anmacentrum.pl

mgr Katarzyna Balcerak (Baran)

absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uczestniczka licznych konferencji związanych z tematyką żywieniową.

 Masz pytanie? Napisz: katarzyna.baran@anmacentrum.pl

 

 

 

mgr Anna Kalinowska (Weber)

absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Brała udział w ogólnopolskim programie edukacyjno-badawczym ,,Mądre Żywienie, Zdrowe Pokolenie" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Uczestniczka licznych programów edukacji żywieniowych oraz konferencji.

Masz pytanie? Napisz: anna.weber@anmacentrum.pl

mgr Edyta Dec

Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła kursy: „Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej” organizowanego przez Cambridge Diagnostics Polska oraz „Edukator w cukrzycy” organizowanego przez NutriCenter (Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego).  Uczestniczka licznych konferencji związanych z dietetyką.

Masz pytanie? Napisz: edyta.dec@anmacentrum.pl

mgr Magdalena Woźniak

Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doradca żywieniowy w programach edukacyjnych firmy Nestle i Nutricia.  Uczestniczka licznych kursów, warsztatów i konferencji o tematyce dietetycznej.

Masz pytanie? Napisz: magdalena.wozniak@anmacentrum.pl