Zakochaj się w zdrowszej i szczuplejszej wersji siebie

Skorzystaj z indywidualnej diety, która udowadnia, że zdrowe jedzenie może być pyszne i szybkie w przygotowaniu.

Próbowałeś różnych diet z Internetu i tych stosowanych przez znajomych, ale nie przyniosły efektu? Nie wiesz, co jeść przy swoich dolegliwościach zdrowotnych?
Chcesz wrócić do formy sprzed ciąży lub zastanawiasz się, jak prawidłowo rozszerzać dietę niemowlaka? A może gubisz się w milionie sprzecznych informacji na temat odchudzania i zdrowego jedzenia?
Jesteśmy tu, by Ci pomóc. 

 

Odchudzamy, edukujemy i zmieniamy nawyki żywieniowe dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Prowadzimy konsultacje w naszym gabinecie dietetycznym w Łodzi, a także oferujemy diety online i organizujemy warsztaty edukacyjne.

W Centrum Dietetyki AnMa pomogłyśmy już ponad 5000 pacjentów odzyskać zdrowie i zrealizować marzenia o szczuplejszej sylwetce.

Indywidualne diety

Każdy z nas jest inny – nie ma diety uniwersalnej. Dlatego wszyscy nasi pacjenci prowadzeni są w trybie indywidulanym. Nie robimy „kopiuj-wklej” gotowych jadłospisów. Ułożenie każdej diety poprzedzone jest szczegółowym wywiadem, dzięki czemu uwzględnimy w niej Twój styl życia, Twoje cele i produkty, które lubisz.

Odchudzanie może być pyszne

Zdrowe odżywianie nie musi być czasochłonne, skomplikowane ani nudne. Staramy się, aby nasze jadłospisy były zróżnicowane, szybkie do zrealizowania i zawierały proste, sezonowe składniki, które znajdziesz w każdym sklepie. Bez korzystania z suplementów diety.

Razem do celu

Wierzymy, że nasza praca to terapia zarówno dla ciała, jak i ducha. Dlatego przez cały czas jej trwania, oprócz goszczenia Cię na spotkaniach lub przesłania diety online, będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Wiemy, że zmiana nawyków żywieniowych to nie zawsze „bułka z masłem”. Jeśli będziesz mieć pytania lub przyjdzie moment kryzysowy, możesz na nas polegać.

Nie brylujemy na Instagramie jako fit-celebrytki, ale stoją za nami lata edukacji i doświadczenia. Dietetyka to nasza pasja i stale kształcimy się, abyś mógł osiągnąć z nami jak najlepsze i długotrwałe efekty.

Chcesz zobaczyć konkrety?

Zajrzyj do galerii, w której prezentujemy niektóre efekty naszej pracy  i przeczytaj kilka słów od naszych pacjentów. 

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą. 

Poznaj nasz zespół dietetyków, który zarazi Cię pozytywną energią i pasją do zdrowego stylu życia:

Dietetycy • MGR ANNA SAKSON-ZIELIŃSKA
 • właścicielka; absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Promocja Zdrowia oraz kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.Ukończyła studia podyplomowe „Żywość, Żywienie a Zdrowie” na kierunku „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka" w Instytucie Żywności i Żywienia im. Prof. dr med. Aleksandra Szczygła w Warszawie.


 • MGR INŻ. MATYLDA ARASZKIEWICZ
 • właścicielka; absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności na Politechnice Łódzkiej, specjalność Biotechnologia Żywności. Ukończyła studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie o tematyce: „Poradnictwo dietetyczne - postępy w żywieniu człowieka” oraz kursy, dotyczące dietetyki.


 • mgr ANNA KALINOWSKA (WEBER)
 • absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Brała udział w ogólnopolskim programie edukacyjno-badawczym ,,Mądre Żywienie, Zdrowe Pokolenie" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Uczestniczka licznych programów edukacji żywieniowych oraz konferencji.


 • mgr KATARZYNA MARCINIAK
 • absolwentka studiów magisterskich na Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia pierwszego i drugiego stopnia ukończyła na kierunku dietetyka. Członek projektu badającego stan odżywiania i sposób żywienia dzieci i młodzieży na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, a także projektu badającego stan odżywiania i sposób żywienia uczennic szkół sportowych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.


 • mgr MAGDALENA WOŹNIAK
 • Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doradca żywieniowy w programach edukacyjnych firmy Nestle i Nutricia. Uczestniczka licznych kursów, warsztatów i konferencji o tematyce dietetycznej.


 • mgr EDYTA DEC
 • Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła m.in. kurs Psychologia dla dietetyka organizowanym przez Gabinet psychodietetyczny flow by ania pod patronatem Psychologia w Polsce Sp z.o.o oraz szkolenie Edukator w cukrzycy dzięki Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutricenter. Uczestniczka licznych konferencji oraz warsztatów o tematyce dietetycznej.

Psycholog • MARTA JANKOWSKA
 • Psycholog, certyfikowany trener biznesu, doradca rozwoju osobistego. Miłośniczka zdrowego odżywiania, propagatorka życia z pasją. Na co dzień fanatyczny wyznawca teorii, że szklanka zawsze jest do połowy pełna 😉 Specjalistka od inspirowania. Prywatnie mama Franka i Ali.