Uwielbiamy patrzeć, jak nasza praca pomaga ludziom – jak stają się zdrowsi i bardziej szczęśliwi.

Zobacz, co mówią o nas nasi klienci.

“Pierwsza myśl, jaka mi przychodzi do głowy to słowo „Dziękuję”. Dziękuję Ani za to, że była i jest przy mnie i wspiera mnie i wierzy we mnie jeszcze bardziej niż ja sama. Dała mi tak ogromną dawkę pozytywnej energii i dała mi „nową mnie”.

Beata

“Po zaproponowanej diecie nie wracają mi kilogramy, metabolizm nabrał tempa, a ja jadłam pyszne posiłki będąc na diecie i jeszcze chudłam.

Marlena

Patrząc na zdjęcie sprzed diety nie mogę uwierzyć, że to ja. Teraz, kiedy jestem około 17,2 kg lżejsza, wiem, że można. Wystarczy chcieć i mieć trochę samodyscypliny, a czas na gotowanie i jedzenie zawsze się znajdzie. Na nowo polubiłam kupować ubrania i kocham mój nowy rozmiar 36.

Małgorzata

Polecam wszystkim, którzy chcą zrzucić kilka/kilkanaście kilogramów lub po prostu zadbać o siebie, nauczyć się wybierać dobre i zdrowe produkty a przede wszystkim nauczyć się jeść regularnie. Dzięki dietetyczkom, do których do tej pory chodziłam nauczyłam się normalnie jeść, bo bycie na diecie to jedzenie, tylko z głową. Polecam w 100%. Do tego elegancko, przemiło i mega fachowo

Izabela

Pani Matylda wymiata, super dziewczyna z mega wiedzą i świetnym podejściem. Jestem pod wrażeniem rodzinnej „terapii”. Polecam!!!

Magdalena

Zdecydowanie polecam! Nie ma, że się nie da, trzeba wiedzieć, do kogo się zgłosić po pomoc i to jest dokładnie to miejsce! Miło, smaczne, zdrowo, bez głodu i chemii.

Wiktoria

Jeżeli ktokolwiek powie, że dieta jest jedną wielką męczarnią, to zdecydowanie zaprzeczę i z czystym sumieniem polecę poradnię AnMa Centrum Dietetyki i Panią Magdalenę Woźniak. Pani Magdalena to dietetyk z powołania. Z jednej strony profesjonalistka w każdym calu, a z drugiej niezwykle ciepła osoba, rozumiejąca słabości i chwilowe potknięcia swoich pacjentów.

Marlena

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Dieta jest przyjemnością, a nie katorgą. Efekty są już widoczne. Żałuję tylko jednego, że tak późno poznałam Anię S. z AnMa. Ale lepiej późno, niż wcale.

Milena

Gorąco polecam!!! Klient pt. „Trudny Przypadek” dostaje motywacyjny impuls do działania. I nowe nawyki wchodzą w krew

Kamila

Polecam z całego serca. Dzięki diecie ułożonej przez AnMa Centrum waga sama leciała w dół. Teraz mogę cieszyć się swoją wymarzoną sylwetką.

Kamil

Dzięki pomocy Pani Ani noszę teraz rozmiar 38, a poprzednio 42. Czuję się super, a jaka satysfakcja gdy idę do sklepu i proszę o ubrania w rozmiarze 38. Te kilka miesięcy, które spędziłam z Panią Anią nie były męczarnią wręcz przeciwnie super dniami, potrawy które miałam w diecie bardzo pyszne, wszystko staranie napisane – lista zakupów, przepisy. A Pani Ania jest  bardzo stanowczą osobą.

Monika

Rok temu po raz pierwszy pojawiłem się w gabinecie. Wtedy było 106 na liczniku, teraz po roku mogę się pochwalić, że zmiany, które nastąpiły trzymają się dalej. Waga to ciągle ok. 75 kg. Ludzie czasami mnie nie poznają na ulicy. Dziękuję za ogromną pomoc przy tej rewolucji życiowej.

Maciej