Skip to content Skip to footer

Dietetyk kliniczny - Łódź i online

Pomożemy Ci odzyskać formę, zdrowie i uśmiech

Odchudzamy i zmieniamy nawyki żywieniowe – na stałe i bez poczucia wyrzeczeń 

4.9 na podstawie 73 opinii
4.9/5
Rozumiemy to:
restrykcyjne diety i godziny spędzone w kuchni, a do tego praca, dzieci, podróże – to nie może się udać.
 
Wiemy, że skuteczna zmiana nawyków żywieniowych możliwa jest tylko wtedy, gdy będzie realnie dopasowana do codziennego życia i że wymaga nie tylko zmian na zewnątrz, ale także wewnątrz nas. 
 
W 2011 roku dwie przyjaciółki z pasją do zdrowego odżywiania postanowiły więc stworzyć miejsce, w którym możesz poczuć się jak u siebie, a nie jak w zimnym gabinecie. Miejsce, gdzie zamówisz dietę, która pozwoli Ci jeść to, co kochasz i wtedy, kiedy masz na to możliwość. Byś nie musiał na siłę zmieniać swojego życia o 180 stopni,
ale żeby nowy, zdrowy sposób odżywiania naturalnie i na stałe „wtopił” się w Twój styl życia.
 
W ciągu kilkunastu lat pracy jako dietetyczki odbyłyśmy z naszymi pacjentami ogromną podróż, a nasze centrum dietetyki W Łodzi się rozrosło. Zmieniło się mnóstwo, oprócz jednego:

stawiamy na to, aby odchudzanie było przyjemne i smaczne.

0
lat na rynku
0 000
Pacjentów poprawiło z nami zdrowie
0 000
kg schudli łącznie nasi Pacjenci

Chcesz zrobić krok ku zdrowszej wersji siebie?

Odwiedź nasz gabinet dietetyczny w Łodzi lub zamów dietę online skrojoną do Twoich potrzeb

Bez względu na to, czy odwiedzasz nasz gabinet dietetyczny w Łodzi, czy zamawiasz dietę online, nie jesteś dla nas jedynie pacjentem.

Wkładamy serce w to, co robimy i naprawdę kibicujemy Ci na każdym kroku terapii. Z wieloma naszymi podopiecznymi kontakt nie urywa się po jej zakończeniu – zostają naszymi przyjaciółmi już na zawsze. Konsultacje w naszym gabinecie dietetycznym w Łodzi to nie tylko czas na wywiad medyczny i analizę postępów – są rozmowy o życiu, śmiech, a czasem i łzy wzruszenia. A to wszystko w przytulnych wnętrzach, które nie przypominają surowych placówek medycznych. Ponieważ spotkania z dietetykiem mają być przyjemnością. 😊

W Centrum Dietetyki AnMa nie uznajemy suplementów ani cateringów. Twój dietetyk opracuje dla Ciebie dietę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Stawiamy na naturalne i sezonowe jedzenie. Takie, które wywołuje uśmiech i zajmuje dosłownie chwilę w przygotowaniu. Bo kto w dzisiejszych czasach ma całe godziny na gotowanie? 

Poznaj nasz zespół dietetyków, który zarazi Cię pasją do zdrowego stylu życia:

dietetyk kliniczny, współzałożycielka AnMa Centrum Dietetyki w Łodzi

Anna Sakson-Zielińska

Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalnością Promocja Zdrowia i kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a także studiów podyplomowych „Żywość, Żywienie a Zdrowie” na kierunku „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” w Instytucie Żywności i Żywienia im. Prof. dr med. Aleksandra Szczygła w Warszawie.

Skrycie zakochana w słodyczach – wie, że od deserów trudno zupełnie uciec, ale ma w zanadrzu dziesiątki przepisów na ich zdrowsze wersje. Jako mama świetnie rozumie też trudy powrotu do formy sprzed ciąży i zdrowego odżywiania maluchów.

Otwarta, serdeczna, ale jednocześnie wymagająca – wspiera swoich podopiecznych na każdym kroku, ale lepiej, żeby nie kombinowali na diecie. 😊

dietetyk kliniczny, współzałożycielka AnMa Centrum Dietetyki w Łodzi

Matylda Araszkiewicz

Kocha jeść. Błąd! – Uwielbia jeść. A do tego mówić o jedzeniu i eksperymentować w kuchni. Każdą wolną chwilę spędza podróżując. Z mężem praktykuje „gastroturystykę” – wybierając cel podróży, najpierw wyszukuje w sieci najlepsze restauracje, a dopiero potem atrakcje turystyczne. Szkoda jej kalorii, aby jeść coś niesmacznego – i to przekłada się na jej podejście do diet dla pacjentów: jedzenie musi być pyszne.

Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności na Politechnice Łódzkiej, specjalność Biotechnologia Żywności, a także studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie o tematyce: „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka”. Regularnie poszerza swoją wiedzę na specjalistycznych kursach.

Jako mama dwóch chłopaków ma w sobie duże pokłady stanowczości i asertywności (oszukiwanie na diecie nie wchodzi więc w grę 😉), a jednocześnie jest „chodzącą empatią”. Wizyty pacjentów często zamieniają się u niej w przyjacielskie spotkania z rozmowami o życiu i ploteczkami. – W końcu dieta powinna być przyjemna. 😊

dietetyk kliniczny

Edyta Dec

Gdyby Monica z serialowych „Przyjaciół” istniała naprawdę, pewnie byłaby jej siostrą. – To świetnie zorganizowana miłośniczka porządku, która precyzyjnie dopasowuje diety do potrzeb swoich pacjentów. Ogromnie empatyczna i troskliwa (co mogą potwierdzić klienci, z którymi nieraz wzruszała się w gabinecie) i zawsze otwarta na możliwość negocjowania odstępstw w diecie (a nuż komuś się uda! 🙂 ).

Absolwentka kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ambitna uczestniczka konferencji i szkoleń o tematyce dietetycznej. W pracy najbardziej uskrzydla ją widok przemiany fizycznej, a przede wszystkim psychicznej, jaką przechodzą jej pacjenci podczas kuracji.

Do Łodzi przybyła z pięknych Bieszczad, gdzie wciąż często ucieka przed miejskim zgiełkiem i ładuje baterie na łonie przyrody – podziwiając sarny, z dobrą książką kryminalną w ręce. Miłośniczka imbiru pod każdą postacią.

0
Powakacyjna promocja na e-booki
Zdrowe lunchboxy i przepisy na jesień

Kup dowolny z serii 30% taniej lub 2 albo 3 e-booki z dodatkowym rabatem (w koszyku wpisz kod ZDROWO)

Sprawdź